Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Маковищанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 02165923) був реорганізований і увійшов до складу Макарівської громади

Сільський голова - Живага Богдан Васильович

Автобіогафія

Я, Живага Богдан Васильович, народився 12 травня 1988 року в селі Маковище Макарівського району Київської області. Громадянин України з 1991 року.

Освіта вища:

У 2011 році закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування України, механіко-технологічний факультет, спеціальність- інженер-механік.

Трудова діяльність:

З 2011 по 2015 роки працював в Державній установі «Навчально-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії Національної академії медичних наук України» на посадах водія та інженера.

З 2015 року по теперішній час працюю на посаді Маковищанського сільського голови.

Одружений. Склад сім’ї: дружина Живага Олена Василівна 1986 року народження, донька Живага Анна Богданівна 2013 року народження, син Живага Дмитро Богданович 2016 року народження.

Адреса місця проживання: 08034, Київська область, Макарівський район, с. Маковище, вул. Набережна, буд. 14.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборних прав громадян чи корупційного злочину не маю.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування